AKTUALITY
  • 9.1.2018 - DOTACE jsou pro rok 2017 častým tématem dotazů - jak dotaci získat ZDE.
  • 8.1.2018 - připravili jsme pro vás jasný a názorný návod jak se usazuje čistička odpadních vod - zvládne to každý ZDE.
  • 8.1.2019 - vzhledem k tomu, že se velmi často opakují dotazy na to jaké přípravky se nesmí dostat do čističky odpadních vod, připravili jsme pro Vás článek ZDE.
  • Všechny novinky >>
Poradna, dotazy

Čov mám cca 2 měsíce a když otevřu víko tak vše bublá v tom problém nevidím ale nátoková trubka je skoro celá pod vodou a v okolní sekci je hladina stejná. Mužete poradit?

ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Mám již septik, v čem mi pomůže čistička? Kam by se mohla dát? Za septik nebo před? Musel bych nechat vyvážet septik?

ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Chtěl bych se zeptat, zda domácí čistička odpadních vod má pracovat v předem nastavených cyklech (tzn. fáze promíchání, fáze provzdušnění a mezi těmito fázemi je čistička v nečinnosti s cílem sedimentace kalu), nebo má pracovat trvale promíchávání a provzdušňování celých 24 hod. denně. Domníval jsem se, že první varianta je správně, ale soused má ČOVku zapojenou tak, že pracuje promíchávání a provzdušňování celých 24 hod.

ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Často slyším, že místo aviváže lze do pračky použít ocet. Můžu jej používat do čistírny odpadních vod?

ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Ceník, poptávky

Poptávám čističku odpadních vod pro 2-4 EO, Pardubický kraj, Chrudim.
22.01.2018

Čističku odpadních vod pro 10 EO, Středočeský kraj, Kolín.
22.01.2018

Poptávám čističku odpadních vod pro 4 EO, Vysočina kraj, Jihlava.
22.01.2018

Ekologicky a moderně

Čistička odpadních vod je moderní a ekonomicky výhodné řešení likvidace odpadních vod z rodinných domů.
Tento web poskytne dostatek informací k tomu, aby jste nejen dokázali dobře vybrat čističku ke svému domu, ale dokázali ji i svépomocí namontovat a udržovat ji v provozu tak, aby kvalitně a účinně čistila odpadní vodu. Věřte nám, že ani montáž svépomocí ani údržba není nic složitého.

Při koupi čističky vod buďte pozorní !

Aktualizováno: 07.01.2018 Rubrika: Plánování čističky odpadních vod Zobrazení: 13819

Navigace : vyber cisticka dmychadlo viko nastavec

Rádi bychom Vám usnadnili tímto článkem výběr čističky odpadních vod. Udělali jsme průzkum trhu a nabídky čov zejména k rodinným domům a rekreačním zařízením. Zjistili jsme, že nejprodávanějším typem čističky je výrobek pro 2-5 obyvatel. Jedná se např. O AT6, biologická čistička odpadních vod s nízkými provozními náklady.

Na co si dát pozor pří výběru čističky vod?

Prodej zboží všeho druhu přes Internet se již dlouhý čas týká i čističek odpadních vod. Ano, můžete nakoupit výhodněji, ale držte se těchto následujících 3 pravidel.

  • Prodejci lákají na nízké ceny tím, že nabízejí neúplné zboží.

Čistička ke svému provozu nutně potřebuje tyto části:  plastová nádrž s technologickou vestavbou, dmychadlo(neboli kompresor), víko, nástavec! Na porovnávačích cen najdete nabídku čov za výbornou cenu, ale když budete pozorní zjistíte, že cena je pouze za plastovou nádrž.
Závěr: porovnávejte ceny, ale pouze se srovnatelným zbožím! Neporovnávejte nabídku výrobce, který nabízí kompletní produkt připravený ke zprovoznění a na druhé straně produkt obsahující pouze plastovou nádrž!

  • Spolehlivost a nízké provozní náklady.

Vybírejte výrobek odzkoušený v praxi nejlépe 5 a víc let. Na trhu se objevují novinky, ale při dnešní záplavě materiálu a produktů z asijských zemí, musíte při výběru produktu jako je čistička, která má vydržet v zemi několik desítek let, vybírat s důrazem na kvalitu a původ.

  • Svépomocí nebo kompletní dodávka?

Zvolte firmu, která nabízí oboje, protože jedině taková firma Vám následně nabídne i servis a poradenství. Nespoléhejte na firmy, které pouze prodávají a neumí nabídnout záruční a pozáruční servis.

jak vybírat čov

Jak snadno usadit čističku

Montáž čističky

Instalace čov je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Jak postupovat Vám objasní tento článek, doplněný názornými obrázky.

více informací